DORUČENIE ZDARMA
POŠTOU ALEBO KURIÉROM NAD 50€
2 ROKY ZÁRUKA
NA VŠETOK TOVAR
30 DNÍ NA VRÁTENIE TOVARU
ALEBO NA VÝMENU TOVARU
X

Spotrebiteľský klub

X

ZÁRUKA NA OBUV
Garantujeme Vám dvojročnú záruku na zakúpený tovar.

DORUČENIE ZADARMO
Žiadne ďalšie poplatky za poštovné! Doručenie Slovenskou poštou zdarma.

NEPÁČIA SA TI? VRÁŤ ICH!
Ak Vám nesedí veľkosť topánok, alebo sa Vám jednoducho nepáčia, vráťte nám ich a my Vám obratom vrátime peniaze. Svojim zákazníkom poskytujeme 30 dní.

Kliknutím otvoríte filter
Značka:
Farba
Converse

Converse

S takmer storočnou históriou v športovom svete sú Converse viac ako topánky.

K tomuto dňu, Converse vytvára obuv, ktorá nám umožňuje vyjadriť kto sme. Converse ponúka širokú škálu štýlových tenisiek, ktoré sú obľúbené medzi mužmi, ženami a hlavne mládežou.

V priebehu rokov Converse vytvoril populárne línie ako "Šport performence", " Sports Lifestyle" a "Sports Classics".

Converse "Sports Performance" línia sa vyznačuje láskou ku basketbalu a obsahuje najpopulárnejšie modely tenisiek všetkých dôb ako "Converse Chuck Taylor" a "All Star ", ktoré vznikli pod taktovkou pana Chucka Taylora. Bývalí basketbalový tréner nastápil do firmy Converse v roku 1918. Práve on upravil tenisky, dovtedy známe ako „All Star“ do podoby, ktorá z nich spravila najpredávanejšiu basketbalovú obuv v histórii. Dnes tento model všetci poznajú pod menom „Chuck Taylor All Star“, medzi fanúšikmi tiež nazývaný ako „Chucks“ alebo „Cons“.

V dnešnej dobe už tenisky Chuck Taylor na basketbalovom zápase neuvidíte. O to viac sú žiadané ako módny doplnok na voľný čas. Pre veľa ľudí znamenajú životný štýl a tešia sa veľkej popularite u mladej generácie . Sú to jedny z najkopírovanejších modelov tenisiek vôbec.

"Predtým než zmeníš pravidlá, musíš ich poznať". Preto si Slim kolekcia vzala originálne topánku Chuck Taylor All Star a zmenila ju na chudšiu verziu, pričom si udržala pôvodnú ikonickú dizajnovú siluetu. Slim rad prináša nižší vzhľad, ktorý je súčasne aj klasický, perfektný pre každodenné módne obliekanie. Táto ultra tenká verzia Chuck Tayloer All Star radu je dostupná v plátenej a koženej variante a súčasne vo všetkých ikonických farbách, ktoré poznáme z originálnej kolekcie. Čistá a jednoduchá teniska so všetkými Chuck Taylor detaily, teraz v nižšej verzii.

Viac informácií o topánkach Converse nájdete na www.converse.com

Z ponuky vyberáme
12.95 EUR
22.95 EUR
41.95 EUR
59.95 EUR