DORUČENIE ZDARMA NAD 50€ NANOHY 30 DNÍ NA VRÁTENIE TOVARU
Kliknutím otvoríte filter
Značka:
Farba

Ipanema

Brazílska sandálová značka Ipanema je jednou z naobľúbenejších značiek na leto. Tvorcovia tejto značky ju pomenovali po najprestížnejšej časti Brazílie, ktorá sa nachádza v južnej časti Rio de Janeira. Tí, ktorí ju navštívia hovoria, že to je domov najkrajších ľudí na svete. Ohromujúce tropické slnko láka všetkých surfovať a opaľovať sa cez deň na pláži Copa Cabana, a po zotmení slnka tancovať v najlepších barov a klubov do skorého rána.

Dizajn sandálov je jedinečný a má mnoho špeciálnych funkcií. Veľa modelov má anatomické podrážky, ktoré sú určené pre pohodlie a ochranu vašich nôh. Väčšina plážových sandálov je vyrobená z gumy! Ipanema sandále sú vyrobené z patentovanej super-soft melflex plastu, ktorý je neuveriteľne pružný. Sú hypo-alergénne a 100% recyklovateľné, čo znamená, že tieto topánky sú šetrné k životnému prostrediu. Potlač je realizovaná pomocou 3D technológie, ktorá umožňuje vidieť potlač na boku aj keď si sandále obujete na nohu.

Sandále Ipanema predstavujú oveľa viac než len módnu záležitosť. Všetky sú 100% recyklovateľné, čo  má za cieľ zachovať všetky brazílske prírodné krásy pre budúce generácie. Tohtoročná spolupráca s Gisele Bundchen podporuje zachovanie morského života - Tamar Project.

Počet na stránke: 48 | 96